MyKi Pet Evcil Hayvan Güvenliği

Keşfet

NEDEN MyKi PET ?


 • Üçlü Konum Bilgisi

  MyKi Pet GPS, LBS,Wi-Fi konumlandırma özelliği ile kapalı alanlarda bile evcil hayvanınızı bulabilir.MykiPet evcil hayvanınızın konumunu 10 metre hassasiyetle size bildirir.

 • Sınıfının en hafifi

  MyKi Pet sadece 28 gram ağırlıkla sınıfında Dünya'nın hafif takip cihazıdır.Bu sayede küçük ve büyük hayvanlara (kediler, köpekler) veya tarımsal hayvanlarda uygulama kolayığı sağlar.

 • Güvenli Bölge Denetimi

  MyKi Pet evcil hayvanınız için güvenli bölgeler tanımlamanıza olanak tanır.Evcil hayvanınınız tanımlı güvenli bölgelerden ayrılırsa veya bu bölgelere giriş yaparsa,anında bilgi alırsınız.

 • Uzaktan Talimat

  MyKi Pet, evcil hayvanınıza uzaktan talimatlar vermenize izin veren Dünya'daki tek takip cihazıdır.Farklı talimatlar için evcil hayvanınızı eğitiminde kullanabileceğiniz 4 farklı ses üretir. 


Evcil hayvanınız daima gözünüzün önünde
 • MyKi Pet uygulaması üzerinden evcil hayvanınıza eğitim verebilir; öğreteceğiniz temel talimatlar ile uzaktan etkileşim sağlayabilirsiniz.

 • MyKi Pet evcil hayvanınız güvenli bölgeden ayrıldığı anda,otomatik olarak düşük güç modundan hızlı takip moduna geçerek sizi anında bilgilendirir.

 • Dünya'nın neresinde olursanız olun,MyKi Pet Mobil Takip uygulaması sayesinde 7 gün 24 saat evcil hayvanınızı takip edebilirsiniz.

DİNAMİK KULLANIM ÖZELLİKLERİ

 • Gerçek zamanlı konum bilgisi

 • Geriye dönük konum analizi

 • Güvenli bölge bildirimi

 • Günlük aktivite analizi

 • Aşı hatırlatıcı,profilaktik hatırlatıcı

 • GPS,LBS,Wi-Fi ile üçlü konumlama

 • Wi-Fi ile kapalı alan konumlaması

 • Çoklu dil desteği,esnek kullanım

 • Basit ve anlaşılır grafik arayüzü

 • MyKi Pet Web arayüzü

 • MyKi Pet iOS uygulaması

 • MyKi Pet Android uygulaması

 

MyKi Pet kutu içeriğinde neler var ?


MyKi Pet, evcil hayvanlarınız için özel olarak tasarlanmış takip cihazı,şarj kablosu, kullanım rehberi, ve bir yıllık ücretsiz garanti hizmeti ile birlikte orijinal kutusunda gelir.

SIKÇA SORULAN SORULAR


 1. NEDİR ?

  MyKi PET evcil hayvanların takibi ve daimi güvenliği için özel olarak tasma formunda tasarlanmış EUR1 onaylı taşınabilir GPS takip ve güvenlik çözümüdür.  MyKi PET akıllı GPS takip tasması; Dünya yörüngesinde dönmekte olan GPS uydu ağından aldığı sinyaller yardımı ile metrik hassasiyet ile konum-hız-mesafe bilgilerini hesaplayan ve anlık takibini sağlayan bütünleşik bir teknolojidir. MyKi PET akıllı GPS takip tasması GSM/GPRS/WAN ağları üzerinden on-line veri transferi yapabilmektedir.

 2. NASIL ÇALIŞIR ?

  Evcil hayvanlara takılan akıllı GPS takip tasması; Dünya yörüngesinde bulunan GPS uydu ağından aldığı hız,konum-mesafe bilgilerini GSM/GPRS şebekesini üzerinden merkez sunuculara aktarır, ardından bu bilgiler veritabanı sunucularında işlenerek platforma bağlı kullanıcıların internet üzerinden anlık erişimine sunulur.

 3. NASIL KULLANILIR ?

  MyKi PET kullanıcı hesabı aktivasyon işlemlerinin ardından, web arayüzü veya mobil uygulama ile internet üzerinden evcil hayvanlarınızı 7 gün 24 saat boyunca anlık olarak takip edebilir; 365 gün boyunca arşiv kayıtlarına erişebilirsiniz.

 4. SİSTEM KİMLER İÇİNDİR ?

  MyKi PET akıllı GPS takip tasması; Kedi ve köpek türü evcil hayvanlar içindir.

 5. SAĞLADIĞI FAYDALAR NELERDİR ?

  MyKi PET evcil hayvanların takibi ve daimi güvenliği için özel olarak tasma formunda tasarlanmış EUR1 onaylı taşınabilir GPS takip ve güvenlik çözümüdür. Periyodik Konum Bilgisi, güvenli bölge denetimi, uzaktan talimat özellikleri ile evcil hayvanlarınız için eşsiz güvenlik çözümü sağlar. MyKi Pet uygulaması üzerinden evcil hayvanınıza eğitim verebilir; öğreteceğiniz temel talimatlar ile uzaktan etkileşim sağlayabilirsiniz. MyKi Pet evcil hayvanınız güvenli bölgeden ayrıldığı anda,otomatik olarak düşük güç modundan hızlı takip moduna geçerek sizi anında bilgilendirir. Dünya’nın neresinde olursanız olun,MyKi Pet Mobil Takip uygulaması sayesinde 7 gün 24 saat evcil hayvanınızı takip edebilirsiniz.

 6. AKTİVASYON SÜRECİ NASIL İLERLER ?

  Satın alma talebiniz alındıktan sonra sipariş onayı, aktivasyon ve cihaz teslimi adımlarının ardından sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm süreç müşteri taleplerine bağlı olarak 3(üç) iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

 7. GARANTİ ve TEKNİK DESTEK DETAYLARI ?

  ERAGPS tarafından tedarik edilen donanımlar, üretim hatalarına karşı, 24 ay boyunca ve abonelik devam ettiği müddetçe garanti kapsamındadır. Tüm müşterilerimiz abonelik devam ettiği müddetçe ücretsiz tele-destek (Hafta içi 09:00/17:00 arası) hizmetinden faydalanır. Satış sonrası servis-destek taleplerine konusunda deneyimli, profesyonel teknik destek ekibimiz ve Kıbrıs’ta yaygın servis ağımız ile hızlı yanıt verilir.

 8. WEB ÜZERİNDEN PLATFORMA NASIL ERİŞİLİR ?

  İnternet erişimine açık masaüstü, taşınabilir veya tablet bilgisayarınız üzerinden MyKi PET web arayüzüne erişerek kullanıcı bilgileriniz ile birlikte sisteme giriş yapabilirsiniz.

 9. MOBİL CİHAZLAR İLE PLATFORMA NASIL ERİŞİLİR ?

  İnternet erişimine açık tablet bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz üzerinden  MyKi PET web arayüzüne veya MyKi PET iOS /MyKi PET Android uygulamasını indirerek kullanıcı bilgileriniz ile birlikte sisteme giriş yapabilirsiniz.

 10. PLATFORM GİRİŞİ İÇİN KULLANICI BİLGİLERİNİ UNUTTUM ?

  Kullanıcı adınızı unuttuysanız; sisteme tanımlı e-mail adresinizi girerek “Send” butonuna basınız. Kullanıcı adınız ve sisteme tanımlı mobil telefon numaranız kısa bir süre içerisinde sisteme tanımlı e-mail adresinize iletilecektir.

  Parolanızı unuttuysanız; Web arayüzü veya uygulama giriş ekranındaki “Forgot Password ?” yani parolamı unuttum seçeneğini tıklayınız. Ardından kullanıcı adınızı ve sisteme tanımlı mobil telefon numaranızı +905XX şeklinde girerek “RESET” butonuna basınız. Yeni parolanız akıllı saatin ekranında belirecektir. 

 11. PLATFORM GİRİŞİNDE "Kullanıcı Adı/Şifre Hatalı" MESAJI ALIYORUM ?

  Kullanıcı adı ve parola bilgilerinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Parolanız büyük-küçük harf,sembol,sayı veya özel karakterleri içeriyorsa, eksiksiz ve doğru giriş yaptığınıza emin olunuz. Tüm bilgilerinizin doğru olduğunu düşünüyorsanız kullanıcı bilgileriniz ile birlikte support@erabilisim.net  e-mail adresi üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz. 

Neden ERA ?


Kamu, enerji, inşaat, gıda, dağıtım, eğitim, hizmet, lojistik, seyahat, turizm sektörlerindeki dev araç filoları ve ağır makina parkları için profesyonel hizmetler vermektedir. Geliştirdiği ürün-servisler ve geniş müşteri portföyü ile GPS teknolojilerinde Kıbrıs lideridir.

Faaliyet alanı SAT,GPS,GSM,GPRS tabanlı küresel teknolojilerdir. Coğrafi Bilgi Sistemleri,yazılım geliştirme ve elektronik mühendisliğini uzman kadrosu ile yürütür. Dünya çapında 3 kıtada 15’den fazla firma ile iş ortaklığı ve teknoloji alış-verişi yapmaktadır

Koşullar ne olursa olsun, müşteri verimliliği temel önceliğidir. İşletmelerin ihtiyaçlarını titizlikle analiz eder, sürdürülebilir, basit ve ulaşılabilir çözümler sunar. Müşteri taleplerini her zaman dikkate alır, teknolojik altyapısını daima geliştirir ve güncel tutar.

Zengin API ve geliştirmeye açık esnek platform yapısına sahiptir. Araştırma-geliştirme ve ürünleştirme süreçlerinde tam verimli yazılım-donanım entegrasyonu sağlar. Özel projeler için marka bağımsız, özgün, katma değerli ürün ve servisler geliştirir. 

Konusunda deneyimli ve profesyonel teknik destek ekibine sahiptir. Satış sonrası eğitim-destek ve teknik servis süreçlerinde üstün hizmet kalitesi standarttır. Kıbrıs'ta yaygın servis ağı ile müşterilerin servis ve destek taleplerine anında ve hızlı yanıt verir.

era anniversary10