MyKi Watch Aile Güvenliği

Keşfet

 

 

NEDEN MyKi WATCH ?


 • Periyodik Konum Bilgisi

  MyKi Watch sayesinde çocuğunuzun nerede olduğunu hep bilirsiniz. MyKi çocuğunuzun mevcut konum bilgisini yaklaşık 10 metre hassasiyetle periyodik olarak size bildirir.

 • Özel Çağrı Koruması

  MyKi Watch çocuğunuzu bilinmeyen bir numaradan veya bir yabancıdan gelen çağrılardan korur.MyKi yalnızca ebeveynler tarafından yetkilendirilen numaralar ile iletişime kurar.

 • Güvenli Bölge Denetimi

  MyKi Watch çocuğunuz için güvenli bölgeler tanımlamanıza olanak tanır.MyKi çocuğunuz tanımlı güvenli bölgelerden ayrılırsa veya bu bölgelere giriş yaparsa,anında bilgi alırsınız.

 • Acil Yardım Çağrısı

  MyKi Watch sayesinde çocuğunuz size ihtiyacı olması durumunda, koordinat bilgilerinin gönderildiği SOS düğmesine kolayca basarak ebeveynere acil yardım çağrısı yapabilir.


Çocuğunuz ile sürekli bağlantıda kalın
 • MyKi Watch uygulaması üzerinden çocuğunuzla iletişim kurabilirsiniz.Sesli mesaj alabilir,gönderebilirsiniz.Ayrıca çocuğunuza kısa mesajlar iletebilirsiniz.

 • MyKi Watch yetkili numara menüsü sayesinde,çocuğunuzun dışarıdan çağrı alabileceği güvenli telefon numaralarını ekleyebilirsiniz.

 • Dünya'nın neresinde olursanız olun,MyKi Watch Mobil Takip uygulaması sayesinde 7 gün 24 saat çocuğunuz ile bağlantıda kalabilirsiniz.

DİNAMİK KULLANIM ÖZELLİKLERİ

 • Gerçek zamanlı konum bilgisi

 • Geriye dönük konum analizi

 • Güvenli bölge bildirimi

 • Günlük aktivite analizi

 • Saat çıkarıldı uyarısı

 • Saatimi bul özelliği

 • Uzaktan saat kapatma

 • Çoklu dil desteği,esnek kullanım

 • Basit ve anlaşılır grafik arayüzü

 • MyKi Watch Web arayüzü

 • MyKi Watch iOS uygulaması

 • MyKi Watch Android uygulaması

 

MyKi Watch kutu içeriğinde neler var ?


MyKi Watch, çocuklarınız için özel olarak tasarlanmış takip saati,şarj kablosu, kullanım rehberi, ve bir yıllık ücretsiz garanti hizmeti ile birlikte orijinal kutusunda gelir.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR


 1. NEDİR ?

  MyKi Watch 03-12 yaş grubu çocukların daimi güvenliği için özel olarak tasarlanmış EUR1 (Made in Europe), SAR, RFG, GPS, EMC, CE, RoHS sertifikalı taşınabilir GPS takip ve güvenlik çözümüdür. MyKi Watch akıllı çocuk takip saati; Dünya yörüngesinde dönmekte olan GPS uydu ağından aldığı sinyaller yardımı ile metrik hassasiyet ile konum-hız-mesafe bilgilerini hesaplayan ve anlık takibini sağlayan bütünleşik bir teknolojidir. MyKi Watch akıllı çocuk takip saati GSM/GPRS/WAN ağları üzerinden on-line veri transferi yapabilmektedir.

 2. NASIL ÇALIŞIR ?

  Çocuklara takılan akıllı takip saati; GPS uydu ağından aldığı hız,konum-mesafe bilgilerini GSM/GPRS şebekesini üzerinden merkez sunuculara aktarır, ardından bu bilgiler veritabanı sunucularında işlenerek platforma bağlı kullanıcıların internet üzerinden anlık erişimine sunulur.

 3. NASIL KULLANILIR ?

  MyKi Watch kullanıcı hesabı aktivasyon işlemlerinin ardından, web arayüzü veya mobil uygulama ile internet üzerinden aile fertlerinizi 7 gün 24 saat boyunca anlık olarak takip edebilir; 365 gün boyunca arşiv kayıtlarına erişebilirsiniz.

 4. SİSTEM KİMLER İÇİNDİR ?

  MyKi Watch akıllı çocuk saati; 03-12 yaş grubundaki çocuklar içindir.

 5. SAĞLADIĞI FAYDALAR NELERDİR ?

  MyKi Watch periyodik Konum Bilgisi, özel çağrı koruması, güvenli bölge denetimi, acil yardım çağrısı özellikleri ile çocuklarınız için eşsiz güvenlik ve iletişim çözümü sağlar. MyKi Watch mobil uygulaması üzerinden çocuğunuzla iletişim kurabilirsiniz.Sesli mesaj alabilir,gönderebilirsiniz.Ayrıca çocuğunuza kısa mesajlar iletebilirsiniz. Dünya’nın neresinde olursanız olun,MyKi Watch Mobil Takip uygulaması sayesinde 7 gün 24 saat çocuğunuz ile bağlantıda kalabilirsiniz.

 6. AKTİVASYON SÜRECİ NASIL İLERLER ?

  Satın alma talebiniz alındıktan sonra sipariş onayı, aktivasyon ve cihaz teslimi adımlarının ardından sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm süreç müşteri taleplerine bağlı olarak 3(üç) iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

 7. GARANTİ ve TEKNİK DESTEK DETAYLARI ?

  ERAGPS tarafından tedarik edilen donanımlar, üretim hatalarına karşı, 24 ay boyunca ve abonelik devam ettiği müddetçe garanti kapsamındadır. Tüm müşterilerimiz abonelik devam ettiği müddetçe ücretsiz tele-destek (Hafta içi 09:00/17:00 arası) hizmetinden faydalanır. Satış sonrası servis-destek taleplerine konusunda deneyimli, profesyonel teknik destek ekibimiz ve Kıbrıs’ta yaygın servis ağımız ile hızlı yanıt verilir.

 8. WEB ÜZERİNDEN PLATFORMA NASIL ERİŞİLİR ?

  İnternet erişimine açık masaüstü, taşınabilir veya tablet bilgisayarınız üzerinden MyKi Watch web arayüzüne erişerek kullanıcı bilgileriniz ile birlikte sisteme giriş yapabilirsiniz.

 9. MOBİL CİHAZLAR İLE PLATFORMA NASIL ERİŞİLİR ?

  İnternet erişimine açık tablet bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz üzerinden MyKi Watch web arayüzüne veya MyKi Watch iOS /MyKi Watch Android uygulamasını indirerek kullanıcı bilgileriniz ile birlikte sisteme giriş yapabilirsiniz.

 10. PLATFORM GİRİŞİ İÇİN KULLANICI BİLGİLERİNİ UNUTTUM ?

  Kullanıcı adınızı unuttuysanız; sisteme tanımlı e-mail adresinizi girerek “Send” butonuna basınız. Kullanıcı adınız ve sisteme tanımlı mobil telefon numaranız kısa bir süre içerisinde sisteme tanımlı e-mail adresinize iletilecektir.

  Parolanızı unuttuysanız; Web arayüzü veya uygulama giriş ekranındaki “Forgot Password ?” yani parolamı unuttum seçeneğini tıklayınız. Ardından kullanıcı adınızı ve sisteme tanımlı mobil telefon numaranızı +905XX şeklinde girerek “RESET” butonuna basınız. Yeni parolanız akıllı saatin ekranında belirecektir. 

 11. PLATFORM GİRİŞİNDE "Kullanıcı Adı/Şifre Hatalı" MESAJI ALIYORUM ?

  Kullanıcı adı ve parola bilgilerinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Parolanız büyük-küçük harf,sembol,sayı veya özel karakterleri içeriyorsa, eksiksiz ve doğru giriş yaptığınıza emin olunuz. Tüm bilgilerinizin doğru olduğunu düşünüyorsanız kullanıcı bilgileriniz ile birlikte support@erabilisim.net  e-mail adresi üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz. 

Neden ERA ?


Kamu, enerji, inşaat, gıda, dağıtım, eğitim, hizmet, lojistik, seyahat, turizm sektörlerindeki dev araç filoları ve ağır makina parkları için profesyonel hizmetler vermektedir. Geliştirdiği ürün-servisler ve geniş müşteri portföyü ile GPS teknolojilerinde Kıbrıs lideridir.

Faaliyet alanı SAT,GPS,GSM,GPRS tabanlı küresel teknolojilerdir. Coğrafi Bilgi Sistemleri,yazılım geliştirme ve elektronik mühendisliğini uzman kadrosu ile yürütür. Dünya çapında 3 kıtada 15’den fazla firma ile iş ortaklığı ve teknoloji alış-verişi yapmaktadır

Koşullar ne olursa olsun, müşteri verimliliği temel önceliğidir. İşletmelerin ihtiyaçlarını titizlikle analiz eder, sürdürülebilir, basit ve ulaşılabilir çözümler sunar. Müşteri taleplerini her zaman dikkate alır, teknolojik altyapısını daima geliştirir ve güncel tutar.

Zengin API ve geliştirmeye açık esnek platform yapısına sahiptir. Araştırma-geliştirme ve ürünleştirme süreçlerinde tam verimli yazılım-donanım entegrasyonu sağlar. Özel projeler için marka bağımsız, özgün, katma değerli ürün ve servisler geliştirir. 

Konusunda deneyimli ve profesyonel teknik destek ekibine sahiptir. Satış sonrası eğitim-destek ve teknik servis süreçlerinde üstün hizmet kalitesi standarttır. Kıbrıs'ta yaygın servis ağı ile müşterilerin servis ve destek taleplerine anında ve hızlı yanıt verir.

era anniversary10