DSI MITAS AKILLI HARITA

MİTAŞ-KKTC İçme Suyu Şebeke İşletmesi ERAMAPS Akıllı Harita Yönetimi ile Kuzey Kıbrıs genelindeki şebeke bakım operasyonlarını artık daha hızlı yönetiyor.

Uzun yıllardır araç parkını ERAGPS Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi ile kontrol eden MİTAŞ-KKTC İçme Suyu Şebeke İşletmesi ; Akıllı Harita Yönetim modülü ile işletme operasyonlarını güçlendirdi. ERAGPS Akıllı Harita Yönetimi modülü ile bünyesinde görev yapan saha ekiplerinin tüm Kuzey Kıbrıs genelindeki şebeke bakım-destek süreçlerini artık çok daha hızlı ve kolay yönetiyor.

Akıllı Harita gücü

MİTAŞ-KKTC İçme Suyu şebeke işletmesi için ERAGPS tarafından geliştirilen nokta-bölge-rota veritabanı entegrasyonu ve ERAMAPS Kıbrıs haritası kullanılarak yapılan çalışmanın ardından; KKTC içme suyu hattını oluşturan tüm şebeke bileşenleri sayısallaştırılarak ERAGPS Araç Takip ve Filo Yönetim sistemi ve ERAMAPS sayısal Kıbrıs haritalarına ile entegre edildi. İşletme yönetimi böylece; saha ekiplerinin şebekenin hangi noktasında olduğunu anında görebiliyor ve operasyonlarını çok daha verimli yönetiyor.