BASIN ODASI

ERAGPS 13 Yaşında

Ocak 1, 2021

Kıbrıs için teknoloji
ERAGPS Kıbrıs için teknoloji sloganı ile, geride kalan 13 dijital yıl içerisinde Kıbrıs içinde çalışan kurum ve şirketin araç filosunu daha verimli yönetmesi, şoförlerin sürüşünü daha güvenli hale getirmesi, araçların yakıt verimliliğini artırarak karbon ayak izlerini azaltması ve Kıbrıs’ta yaşayan insanların hayatını kolaylaştıran teknolojiler için durmadan-yorulmadan çalıştı.

Kıbrıs 1 milyar km’yi ERAGPS çözümleri ile takip etti! 
Farklı sektörlerden yüzlerce kurum ve şirket, binlerce araç ve personeli ERAGPS’in güvenilir teknolojik altyapısı ve üstün hizmet kalitesi ile yönetiyor. Birçok ilkte ve yenilikçi projede imzası bulunan ERAGPS; “Gps teknolojilerinde Kıbrıs lideri” olarak sektöre yön vermeye devam ediyor…

13.yıla özel en yeni GPS teknolojileri
ERAGPS,Araç takip ve filo yönetimi, Araç izleme ve filo güvenliği, Tekne takip ve deniz iletişimi segmentlerindeki en yeni GPS teknolojilerini 13. yıla özel Kuzey Kıbrıs ile buluşturacak.

KIBRIS için profesyonel GPS teknolojileri geliştiren ERAGPS ile Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd arasında kurumsal servislerde işbirliğine gidildi.

İşletmenizi daha ileriye taşıyacak çözümlere erişmek şimdi çok kolay
Yapılan çalışma çerçevesinde KKTCELL kurumsal aboneleri işletmelerini daha ileriye taşımak için ihtiyacı olan ERAGPS profesyonel saha ve filo teknolojileri ve çözümlerine 24 ay taksitle kolaylıkla sahip olabilecekler.

KKTCELL kampanyaları ile rekabette bir adım önde olun!
KKTCELL kampanyaları ve kurumsal çözümleriyle araç, personel ve tüm saha operasyon süreçlerinizi hızlı-kolay ve etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

ERAGPS çözümleri ile şirketinizin teknoloji trendi hep güncel kalır
ERAGPS profesyonel, sürdürülebilir, basit ve ulaşılabilir çözümler sunar. Geliştirdiği ürün-servisler ve geniş müşteri portföyü ile GPS teknolojilerinde Kıbrıs lideridir.

ERAMarine Serisi denizcilik çözümleri ile tanışmaya hazır mısınız ?

TEKNE TAKİP sistemi ile seyirler daha emniyetli
ERAMarine serisi GPS takip terminallerinden alınan GPS konum bilgileri, ERAGPS Filo Yönetim Platformu üzerinden 7/24 takip edilir. Geniş kapsama alanı ile Kuzey Kıbrıs kıyılarında takip imkanı sağlar.

MARINE TELSİZ sistemi ile deniz adamları daha güvende
ERAMarine serisi VHF deniz telsizleri uluslarası VHF telsiz bandı üzerinden bütün deniz adamlarının arama kurtarma, sahil güvenlik, acil durum ve dahili frekansları üzerinden çağrı yapmasına olanak sağlar.

Deniz koşullarına özel olarak üretilmiş marine standardı ekipman
ERAMarine serisi GPS takip ve VHF iletişim terminalleri deniz koşullarına uygun olarak IPX7/IPX8 standartlarında üretilmiştir Floating / Submersible özelliği ile denizci dostudur.

KIBRIS için profesyonel GPS ve iletişim teknolojileri geliştiren ERAGPS; sektöründe Dünya lideri konumda olan YEASU / Standard Horizon markasını ürün gamında dahil etti.

The Pioneer on the water…
Standard Horizon 50 yıldan fazla bir süredir piyasadaki en iyi deniz telsizlerini üretiyor. Marine serisi telsizler yarım asırlık tecrübe ve Japon kalitesinin birleşimi ile titizlikle tasarlanmıştır. SH Marine serisi telsiz terminalleri deniz koşullarına uygun olarak IPX7/IPX8 standartlarında üretilmiştir Floating / Submersible özelliği ile denizci dostudur.

Tekne ve Tayfa güvenliği içim yüksek donanım profiline sahip ürünler
Standard Horizon 5Watt Handheld VHF el tipi ve Fixed DSC VHF 25Watt sabit tekne tipi deniz telsizleri, Marine serisi telsizler KKTC karasularına açılan tüm balıkçı, özel gezi, ticari gezi, eğitim ve spor amaçlı teknelerin can ve mal güvenliği için vazgeçilmezdir.

MİTAŞ-Anamur İçme Suyu Şebeke İşletmesi, ERATEL Bas-Konuş PTT Telsiz Sistemi ile ekip ve saha iletişimini güçlendirdi. ERATEL Bas-Konuş Telsiz Sistemi ile bünyesinde görev yapan saha ekiplerinin tüm Türkiye-Anamur genelindeki şebeke bakım-destek süreçleri artık çok daha verimli.

200 KİLOMETRE MESAFEDEN BAS-KONUŞ TELSİZ İLETİŞİMİ
KKTC ve TÜRKİYE de DSİ İçme Suyu Arıtma ve Şebeke Bakım operasyonlarını yürüten MİTAŞ ekipleri, ERATEL Bas-Konuş Telsiz Sistemi ile Çamlıbel-KKTC operasyon merkezi ile Anamur-TÜRKİYE tesisleri ile 200 km mesafeden direk ve kesintisiz iletişim kuruyor.

Hızlı saha iletişimi,Güvenli haberleşme,Geniş kapsama alanı
ERATEL PTT telsiz sistemi benzersiz iletişim ve altyapı özelliği sayesinde KKTC-TÜRKİYE arası roaming veya ara bağlantı ücreti gerektirmeden tüm saha ekiplerinin eşzamanı anlık haberleşmesini sağlıyor. Ayrıca GSM şebekesi iletişim altyapısı sayesinde geniş kapsama alanı sayesinde 7 gün 24 saat tüm ekipler sürekli bağlantıda kalabiliyor.

ERAGPS Mobil Telsiz Takip Servisi ile personel güvenliği en üst düzeyde…
ERATEL PTT Telsiz terminallerinden alınan GPS konum bilgileri, ERAGPS Filo Yönetim Platformu üzerinden 7/24 takip ediliyor. ERAGPS Mobil Telsiz Takip Servisi çoğu zaman zorlu arazi koşullarında araç dışında çalışan ekiplerin takip edilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca saha personeli beklenmedik durumlarda telsiz terminallerinde bulunan S.O.S butonu ile acil durum bildirimi yapabiliyor.

Neden ERA ?


Kamu, enerji, inşaat, gıda, dağıtım, eğitim, hizmet, lojistik, seyahat, turizm sektörlerindeki dev araç filoları ve ağır makina parkları için profesyonel hizmetler vermektedir. Geliştirdiği ürün-servisler ve geniş müşteri portföyü ile GPS teknolojilerinde Kıbrıs lideridir.

Faaliyet alanı SAT,GPS,GSM,GPRS tabanlı küresel teknolojilerdir. Coğrafi Bilgi Sistemleri,yazılım geliştirme ve elektronik mühendisliğini uzman kadrosu ile yürütür. Dünya çapında 3 kıtada 15’den fazla firma ile iş ortaklığı ve teknoloji alış-verişi yapmaktadır.

Koşullar ne olursa olsun, müşteri verimliliği temel önceliğidir. İşletmelerin ihtiyaçlarını titizlikle analiz eder, sürdürülebilir, basit ve ulaşılabilir çözümler sunar. Müşteri taleplerini her zaman dikkate alır, teknolojik altyapısını daima geliştirir ve güncel tutar.

Zengin API ve geliştirmeye açık esnek platform yapısına sahiptir. Araştırma-geliştirme ve ürünleştirme süreçlerinde tam verimli yazılım-donanım entegrasyonu sağlar. Özel projeler için marka bağımsız, özgün, katma değerli ürün ve servisler geliştirir. 

Konusunda deneyimli ve profesyonel teknik destek ekibine sahiptir. Satış sonrası eğitim-destek ve teknik servis süreçlerinde üstün hizmet kalitesi standarttır. Kıbrıs'ta yaygın servis ağı ile müşterilerin servis ve destek taleplerine anında ve hızlı yanıt verir.

era anniversary10