BASIN ODASI

Concorde Hotel & Resorts araç filosunu yeni nesil ERADVR 4G Kameralı Araç Takip Sistemi ile güncelleyerek gelişen filo teknolojilerini yakından takip ediyor.

YENİ NESİL FİLO YÖNETİMİ
Bafra ve Lefkoşa Tower yönetimi Bafra ve Lefkoşa Tower ERADVR 4G Kameralı Araç Takip Sistemi  ile, 7/24 on-line GPS ve video erişimine ek olarak; sürücü performans analizi, dikkatsiz sürüş ve trafik zorbalığı gibi kritik konuları gerçek veriler üzerinden hızlı ve tarafsız bir şekilde analiz edebiliyor.

ARAÇ İÇİ WI-FI İNTERNET ERİŞİMİ
ERADVR 4G Kameralı Araç Takip Sistemi GPS araç takip, DVR araç kamerası özelliğine ke olarak yolculara seyahatleri süresince kesintisiz Wi-Fi internet erişimi sağlıyor….

PROFESYONEL FİLO GÜVENLİĞİ
ERADVR 4G Kameralı Araç Takip Sistemi bütünleşik yapısı sayesinde, araçların orijinal yapısı korunarak hızlı bir şekilde uygulanabilir. Fonksiyonel tasarımı araç estetiğine tam uyumludur.

Kıbrıs taşımacılık sektörünün köklü firmalarından ARZUM Seyahat İşletmeleri, araç filosunu yeni nesil ERADVR 4G Kameralı Araç Takip Sistemi ile güncelleyerek teknoloji de bir adım önde olmaya devam ediyor.

YOLCU TAŞIMACILIĞINDA TAM DENETİM
İşletme yönetimi servis ve transfer araçlarının sefer ve duraklama sürelerini anlık takip ederken; sürücü ve yolcu faaliyetlerinde 7/24 on-line 4G video bağlantısı üzerinden tam denetim ve kontrol sağlıyor. Firma araçları nerede olursa olsun 4G erişimi ile araçlardaki ses,görüntü,konum ve darbe verilerini denetleyerek, bilinen standart takip sistemlerinin çok ötesinde bir filo yönetim deneyimi kazandı.

Araç-Sürücü-Görev denetimi ile hızlı ve gerçek analiz
ARZUM Seyahat İşletmeleri yönetimi ERADVR 4G Kameralı Araç Takip Sistemi  kullanımı ile, mesai hesaplama, performans analizi, dikkatsiz sürüş ve trafik zorbalığı gibi kritik önem taşıyan olan konuları gerçek veriler üzerinden hızlı ve tarafsız bir şekilde analiz edebiliyor.

KENDİ KOMUTA MERKEZİNİZİ OLUŞTURUN
Yeni nesil ERAPTT/4G LTE Bas-Konuş Telsiz Sistemi bas-konuş telsiz sistemi, tüm ekiplere eş zamanlı çağrı yapabilir, GPS konum bilgilerini takip edebilir ve aynı zamanda saha iletişim süreçlerini tek merkezden, tek arayüz üzerinden,tek tuşla yönetilmesini sağlar.

TÜM KKTC GENELİNDE 7/24 KESİNTİSİZ UÇTAN-UCA TELSİZ İLETİŞİMİ
ERAPTT/4G LTE Bas-Konuş Telsiz Sistemi üzerinden Girne,Lefkoşa,Mağusa,Güzelyurt ve tüm ada genelinde kesintisiz 7/24 on-line sesli iletişi iletişim imkanı. Operasyonlarınızda 4G LTE şebekesi iletişim altyapısı sayesinde geniş kapsama alanı ile tüm ada genelinde sorunsuz ve kesintisiz iletişim çok daha kolay…

Dahili GPS Takip özelliği ile operasyonlarınızı kolaylaştırın
ERAPTT/4G LTE Bas-Konuş Telsiz Sistemi ile iki yönlü sesli iletişimin yanı sıra; anlık GPS konum takibi özellini kullanarak iş yönetimi,saha,ekip ve personel güvenliğini daima kontrol altında tutabilirsiniz.

Hızlı saha iletişimi,Güvenli haberleşme,Geniş kapsama alanı
ERAPTT/4G LTE Bas-Konuş Telsiz Sistemi benzersiz iletişim ve altyapı özelliği sayesinde istasyon,röle,roaming veya ara bağlantı ücreti gerektirmeden tüm saha ekiplerinin eşzamanı anlık haberleşmesini sağlıyor. Ayrıca 4G LTE şebekesi iletişim altyapısı sayesinde geniş kapsama alanı sayesinde 7 gün 24 saat tüm ekipler sürekli bağlantıda kalabiliyor

HALUK KURUÇEŞME Lojistik araç filosunu yeni nesil ERADVR 4G Kameralı Araç Takip Sistemi ile güncelleyerek gelişen filo teknolojilerini yakından takip ediyor.

Araç-Sürücü-Görev denetimi ile hızlı ve gerçek analiz
ERADVR 4G Kameralı Araç Takip Sistemi  kullanımı ile, mesai analizi,performans analizi, dikkatsiz sürüş,yük ve yol güvenliği gibi kritik önemi olan konular, artık çok daha titiz ve gerçek veriler üzerinden hızlı bir şekilde analiz edilebiliyor.

YENİ NESİL FİLO YÖNETİMİ
Şirket yönetimi dağıtım araçlarının sefer ve duraklama sürelerini anlık takip ederken; sürücü ve yük faaliyetlerinde 7/24 on-line 4G video bağlantısı üzerinden tam denetim ve kontrol sağlıyor. Firma araçları nerede olursa olsun 4G & WI-FI erişimi ile araçlardaki ses,görüntü,konum ve darbe verilerini denetleyerek, bilinen standart takip sistemlerinin çok ötesinde bir filo yönetim deneyimi kazandı.

YAKIT GÜVENLİĞİNDE 7/24 TAM DENETİM
Dikmen belediyesi araç filosunu ERAFSS akıllı yakıt güvenlik sistemi ile güçlendirdi. Belediye yönetimi bölgede görev yapan tüm çevre temizlik araçların akaryakıt tedarik ve süreçlerini ERAFSS yakıt güvenlik sistemi ile denetlemeye başladı.

PRO-AKTİF GÜVENLİK ÇÖZÜMÜ
ERAFSS akıllı yakıt güvenlik sistemi, %100 alüminyum koruma bloğu, sabotaj önleyici fixed-seal kilidi ve opsiyonel dahili kapak sensörü bileşenleri ile araçların yakıt depoları için caydırıcı ve pro-aktif güvenlik çözümüdür.

ELEXUS Hotel & Resort araç filosunu yeni nesil ERADVR 4G Kameralı Araç Takip Sistemi ile güncelleyerek gelişen filo teknolojilerini yakından takip ediyor.

YENİ NESİL FİLO YÖNETİMİ
Otel yönetimi ERADVR 4G Kameralı Araç Takip Sistemi  ile, 7/24 on-line GPS ve video erişimine ek olarak; sürücü performans analizi, dikkatsiz sürüş ve trafik zorbalığı gibi kritik konuları gerçek veriler üzerinden hızlı ve tarafsız bir şekilde analiz edebiliyor.

ARAÇ İÇİ WI-FI İNTERNET ERİŞİMİ
ERADVR 4G Kameralı Araç Takip Sistemi GPS araç takip, DVR araç kamerası özelliğine ke olarak yolculara seyahatleri süresince kesintisiz Wi-Fi internet erişimi sağlıyor….

PROFESYONEL FİLO GÜVENLİĞİ
ERADVR 4G Kameralı Araç Takip Sistemi bütünleşik yapısı sayesinde, araçların orijinal yapısı korunarak hızlı bir şekilde uygulanabilir. Fonksiyonel tasarımı araç estetiğine tam uyumludur.

Neden ERA ?


Kamu, enerji, inşaat, gıda, dağıtım, eğitim, hizmet, lojistik, seyahat, turizm sektörlerindeki dev araç filoları ve ağır makina parkları için profesyonel hizmetler vermektedir. Geliştirdiği ürün-servisler ve geniş müşteri portföyü ile GPS teknolojilerinde Kıbrıs lideridir.

Faaliyet alanı SAT,GPS,GSM,GPRS tabanlı küresel teknolojilerdir. Coğrafi Bilgi Sistemleri,yazılım geliştirme ve elektronik mühendisliğini uzman kadrosu ile yürütür. Dünya çapında 3 kıtada 15’den fazla firma ile iş ortaklığı ve teknoloji alış-verişi yapmaktadır.

Koşullar ne olursa olsun, müşteri verimliliği temel önceliğidir. İşletmelerin ihtiyaçlarını titizlikle analiz eder, sürdürülebilir, basit ve ulaşılabilir çözümler sunar. Müşteri taleplerini her zaman dikkate alır, teknolojik altyapısını daima geliştirir ve güncel tutar.

Zengin API ve geliştirmeye açık esnek platform yapısına sahiptir. Araştırma-geliştirme ve ürünleştirme süreçlerinde tam verimli yazılım-donanım entegrasyonu sağlar. Özel projeler için marka bağımsız, özgün, katma değerli ürün ve servisler geliştirir. 

Konusunda deneyimli ve profesyonel teknik destek ekibine sahiptir. Satış sonrası eğitim-destek ve teknik servis süreçlerinde üstün hizmet kalitesi standarttır. Kıbrıs'ta yaygın servis ağı ile müşterilerin servis ve destek taleplerine anında ve hızlı yanıt verir.

era anniversary10