BASIN ODASI

03Ara 2019

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı’ndan bir heyet Uluslararası Acil Durum Yönetimi Topluluğu (TIEMS) Yıllık Konferansı için gittiği Güney Kore’nin Goyang kenti ile Kuzey Kıbrıs arasında ERATEL Bas-Konuş Telsiz Sistemi kullanılarak bir ilke imza atıldı.Teşkilatın yurt içi arama-kurtarma operasyonlarında aktif olarak kullandığı ERATEL Bas-Konuş Telsiz Sistemi yurt dışında da tam not aldı.

8 BİN KİLOMETREDEN MESAFEDEN BAS-KONUŞ TELSİZ İLETİŞİMİ
Uluslararası arama kurtarma faaliyetleri ile ilgili Güney Kore’nin  Goyang  şehrinde gerçekleştirilen toplantıya katılan KKTC Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı heyeti, ERATEL Bas-Konuş Telsiz Sistemi ile Lefkoşa Koordinasyon Merkezi arasında 8 bin 232 km mesafeden direk ve kesintisiz iletişim kurarken, ekiplerin konum bilgileri de anlık olarak takip edilerek büyük bir başarıya imza atılmış oldu. KKTC Sivil Savunma Teşkilatı yurt dışında gerçekleştireceği olası operasyonlarda da gelişmiş iletişim altyapısı ile göreve hazır olduğunu kanıtladı.

Arama kurtarmada büyük rol oynadı
ERATEL Bas-Konuş Telsiz Sistemi geçtiğimiz yıl yaşanan sel felaketinde gerçekleştirilen kurtarma operasyonlarında aktif rol almış; arama kurtarma ekiplerinin öz verili çalışmalarına ve saha koordinasyonuna ciddi katkılar sağlamıştı.

132 ÜLKEDE KESİNTİSİZ SESLİ İLETİŞİM VE GPS TAKİP İMKANI
ERAGPS’in Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kazandırdığı ERATEL Bas-Konuş Telsiz Sistemi hem ülke genelinde hem de yurtdışında birçok noktada iletişim imkânı sağlıyor. GSM şebekesi iletişim altyapısı sayesinde Kuzey Kıbrıs ve Türkiye dahil 132 ülkede sesli iletişim ve GPS takip imkanı sağlıyor.

03Haz 2019

KIBRIS için profesyonel GPS teknolojileri geliştiren ERAGPS ile Vodafone Mobile Operation Ltd arasında kurumsal servislerde işbirliğine gidildi.

İşletmenizi daha ileriye taşıyacak çözümlere erişmek şimdi çok kolay Yapılan çalışma çerçevesinde Telsim Vodafone kurumsal aboneleri işletmelerini daha ileriye taşımak için ihtiyacı olan ERAGPS profesyonel filo çözümlerine 24 ay taksitle kolaylıkla sahip olabilecekler.

Telsim Vodafone Araç Takip Kampanyasıyla Kontrolü Elinize Alın!
Filo yönetim ve araç takip sistemleri sayesinde şirketinizin giderlerini minimuma indirip, filo ve çalışanlarınızın güvenliğini maksimuma çıkartın. Üstelik yüksek maliyetlerle karşılaşmadan taksitle sahip olun! 

  • Aylık 59 TL taksitlerle Cihaz + Data kullanımı!
  • Montaj ve APN ücretsiz !
  • 24 ay harita kullanım ve server bedeli ücretsiz !
20May 2019

ERATEL PTT Bas-Konuş Telsiz serisinin yeni üyesi VR-860 şimdi stokta.

Hızlı saha iletişimi,Güvenli haberleşme,Geniş kapsama alanı
ERATEL VR-860 araç tipi Bas-Konuş Telsiz Sistemi dahili GPS alıcısı, dahili 4G modemi ve 1.77″ renkli ekranı ile araç sürücülerinin vazgeçilmez yardımcısı olmaya aday. Saha ekipleri ERATEL VR-860 üzerinden tek tuş ile bas-konuş özelliği sayesinde 2 saniye içerisinde bağlantı sağlarken; tanımlı tüm terminallere eş zamanlı çoklu çağrı yapabiliyor, eller serbest dinleme modu, eldivenli veya ıslak elle kullanım desteği ile güvenli haberleşme sağlıyor. Ayrıca GSM şebekesi iletişim altyapısı sayesinde geniş kapsama alanı sayesinde 7 gün 24 saat tüm ekipler sürekli bağlantıda kalabiliyor.

GPS Takip ve Bas-Konuş Telsiz özelliği bir arada…
ERATEL PTT Telsiz terminallerinden alınan GPS konum bilgileri, ERAGPS Filo Yönetim Platformu üzerinden 7/24 takip ediliyor. ERAGPS Mobil Telsiz Takip Servisi çoğu zaman zorlu arazi koşullarında araç dışında çalışan ekiplerin takip edilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca saha personeli beklenmedik durumlarda telsiz terminallerinde bulunan S.O.S butonu ile acil durum bildirimi yapabiliyor.

29Nis 2019

IFU otobüs filosunu ERAGPS Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi ile yönetirken, otobüs seferlerini ERAGPS Akıllı Servis modülü ile planlıyor.

AKILLI SERVİS
ERAGPS Akıllı Servis ile öğrenci transferleri artık daha verimli
IFU otobüslerinin Kıbrıs genelindeki öğrenci taşıma operasyonlarını ve trafikteki seyir durumlarını sürekli takip ederek, öğrenci taşıma servisleri ve sefer durumları için aksiyon alıyor.

Yapılan çalışma ile Uluslararası Final Üniversitesi otobüslerinin bölgesel dağılımı, durak-varış-dönüş zamanlamaları ERAGPS Akıllı Servis modülü sayesinde düzenlenerek; durakta bekleme, varış ve ring sürelerinde zaman kaybı minimum seviyelere çekildi.

15Mar 2019

Araç parkını ERAGPS Araç Takip ve Filo Yönetim sistemleri ile kontrol eden kullanıcılar;  ERAMAPS Canlı Trafik Bilgisi haritası ile araç filosunu artık çok daha hızlı yönetiyor.

ERAGPS Kullanıcılarına özel

ERAGPS Araç Takip ve Filo Yönetim sistemi platformunda yer alan ERAMAPS Cyprus dahil 15 farklı harita setine ek olarak Canlı trafik durumu haritası sisteme entegre edildi. ERAGPS platform kullanıcıları bir yandan sistem üzerinden araçlarını takip ederken; aynı anda canlı trafik haritasından aldıkları hız ve trafik akışı bilgileri sayesinde, satış-dağıtım ve lojistik operasyonlarını daha verimli yönetebilecek.

Trafiğe kapalı yolların bildirimi için çalışmalara başladı…
ERAGPS ekibi, araç takip sisteminde yer alan canlı trafik haritasında trafiğe kapalı yolların anlık bildirimini sağlayacak bilgi servisi için çalışmalara başladı. 2020 yılı içerisinde Kıbrıs genelinde trafiğe kapalı yolların ERAMAPS Canlı Trafik Bilgisi üzerinden bildirimi ile kullanıcıların hizmetine sunulması planlanıyor.

Neden ERA ?


Kamu, enerji, inşaat, gıda, dağıtım, eğitim, hizmet, lojistik, seyahat, turizm sektörlerindeki dev araç filoları ve ağır makina parkları için profesyonel hizmetler vermektedir. Geliştirdiği ürün-servisler ve geniş müşteri portföyü ile GPS teknolojilerinde Kıbrıs lideridir.

Faaliyet alanı SAT,GPS,GSM,GPRS tabanlı küresel teknolojilerdir. Coğrafi Bilgi Sistemleri,yazılım geliştirme ve elektronik mühendisliğini uzman kadrosu ile yürütür. Dünya çapında 3 kıtada 15’den fazla firma ile iş ortaklığı ve teknoloji alış-verişi yapmaktadır.

Koşullar ne olursa olsun, müşteri verimliliği temel önceliğidir. İşletmelerin ihtiyaçlarını titizlikle analiz eder, sürdürülebilir, basit ve ulaşılabilir çözümler sunar. Müşteri taleplerini her zaman dikkate alır, teknolojik altyapısını daima geliştirir ve güncel tutar.

Zengin API ve geliştirmeye açık esnek platform yapısına sahiptir. Araştırma-geliştirme ve ürünleştirme süreçlerinde tam verimli yazılım-donanım entegrasyonu sağlar. Özel projeler için marka bağımsız, özgün, katma değerli ürün ve servisler geliştirir. 

Konusunda deneyimli ve profesyonel teknik destek ekibine sahiptir. Satış sonrası eğitim-destek ve teknik servis süreçlerinde üstün hizmet kalitesi standarttır. Kıbrıs'ta yaygın servis ağı ile müşterilerin servis ve destek taleplerine anında ve hızlı yanıt verir.

era anniversary10