MİTAŞ-Anamur İçme Suyu Şebeke İşletmesi, ERATEL Bas-Konuş PTT Telsiz Sistemi ile ekip ve saha iletişimini güçlendirdi. ERATEL Bas-Konuş Telsiz Sistemi ile bünyesinde görev yapan saha ekiplerinin tüm Türkiye-Anamur genelindeki şebeke bakım-destek süreçleri artık çok daha verimli.

200 KİLOMETRE MESAFEDEN BAS-KONUŞ TELSİZ İLETİŞİMİ
KKTC ve TÜRKİYE de DSİ İçme Suyu Arıtma ve Şebeke Bakım operasyonlarını yürüten MİTAŞ ekipleri, ERATEL Bas-Konuş Telsiz Sistemi ile Çamlıbel-KKTC operasyon merkezi ile Anamur-TÜRKİYE tesisleri ile 200 km mesafeden direk ve kesintisiz iletişim kuruyor.

Hızlı saha iletişimi,Güvenli haberleşme,Geniş kapsama alanı
ERATEL PTT telsiz sistemi benzersiz iletişim ve altyapı özelliği sayesinde KKTC-TÜRKİYE arası roaming veya ara bağlantı ücreti gerektirmeden tüm saha ekiplerinin eşzamanı anlık haberleşmesini sağlıyor. Ayrıca GSM şebekesi iletişim altyapısı sayesinde geniş kapsama alanı sayesinde 7 gün 24 saat tüm ekipler sürekli bağlantıda kalabiliyor.

ERAGPS Mobil Telsiz Takip Servisi ile personel güvenliği en üst düzeyde…
ERATEL PTT Telsiz terminallerinden alınan GPS konum bilgileri, ERAGPS Filo Yönetim Platformu üzerinden 7/24 takip ediliyor. ERAGPS Mobil Telsiz Takip Servisi çoğu zaman zorlu arazi koşullarında araç dışında çalışan ekiplerin takip edilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca saha personeli beklenmedik durumlarda telsiz terminallerinde bulunan S.O.S butonu ile acil durum bildirimi yapabiliyor.